Apie šią slapukų politiką.

Šioje slapukų politikoje paaiškinta, kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kas yra slapukai, kaip mes juos naudojame, kokius slapukus naudojame, t. Y. Kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama bei kaip valdyti slapukų nuostatas. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti savo sutikimą dėl slapukų deklaracijos mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, kaip galite su mumis susisiekti ir kaip mes tvarkome asmens duomenis mūsų privatumo politikoje. Jūsų sutikimas galioja šiems domenams: tobula.eu

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli teksto failai, naudojami mažoms informacijos dalims saugoti. Slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums tinkamai veikti svetainėje, padaryti ją saugesnę, suteikti geresnę vartotojo patirtį ir suprasti, kaip svetainė veikia, ir analizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

Kaip naudojame slapukus?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus įvairiems tikslams. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai yra būtini, kad svetainė veiktų tinkamai, ir jie nerenka jokių jūsų asmenį identifikuojančių duomenų.Mūsų svetainėse naudojami trečiųjų šalių slapukai daugiausia naudojami siekiant suprasti, kaip svetainė veikia, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, kad užtikrintumėte mūsų paslaugų saugumą, teiktų jums svarbius skelbimus ir apskritai suteiktų jums geresnį ir patobulintą naudotojų patirtį ir padėti paspartinti būsimą sąveiką su mūsų svetaine.

Kokius slapukus naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai yra sugrupuoti į šias kategorijas:

Funkciniai

Funkciniai slapukai padeda atlikti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, dalintis svetainės turiniu socialinės žiniasklaidos platformose, rinkti atsiliepimus ir kitas trečiųjų šalių funkcijas.

Našumo

Našumo slapukai naudojami norint suprasti ir analizuoti pagrindinius svetainės našumo indeksus, kurie padeda lankytojams suteikti geresnę vartotojo patirtį.

Analitiniai

Analitiniai slapukai naudojami suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine. Šie slapukai padeda pateikti informaciją apie lankytojų skaičių, atmetimo rodiklį, srauto šaltinį ir kt.

Reklaminiai

Reklaminiai slapukai naudojami lankytojams pateikti atitinkamus skelbimus ir rinkodaros kampanijas. Šie slapukai seka lankytojus visose svetainėse ir renka informaciją, kad galėtų pateikti tinkintus skelbimus.

Kiti

Kiti nekategorizuoti slapukai yra tie, kurie analizuojami ir dar nebuvo priskirti prie kategorijos.

Būtini

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Slapukų nuostatas galite valdyti spustelėję mygtuką „Nustatymai“ ir įjungę arba išjungdami slapukų kategorijas iššokančiajame lange pagal savo pageidavimus.Jei vėliau per naršymo sesiją nuspręsite pakeisti savo nuostatas, galite ekrane spustelėti skirtuką „Privatumas ir slapukų politika“. Tada vėl bus parodytas sutikimo pranešimas, leidžiantis pakeisti nuostatas arba visiškai atšaukti sutikimą.Be to, skirtingos naršyklės siūlo skirtingus metodus, kaip blokuoti ir ištrinti svetainių naudojamus slapukus. Galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti/ištrinti slapukus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tvarkyti ir ištrinti slapukus, apsilankykite wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.