Klaipėda, Lietuva

Grįžtamojo ryšio politika ir informacija


PRISTATYMAS:

Užsisakius ir apmokamas prekes internetu, pirkėjas gali pasirinkti vieną iš siuntimo būdų:
🍎DPD pristatymas nuo durų iki durų iki 20 € krepšelio vertės, kaina 3,90 €.
🍎DPD, LP Express, „Omniva“ pristatymas paštomatuose iki 20 € krepšelio vertės, kaina 1,90 €.
🍎Nemokamas pristatymas nuo 20 € krepšelio vertės. Kurjeris prekes atveš tiesiai į namus ar kitą nurodytą pristatymo vietą.
Taupydami gamtą, popierinių sąskaitų prie užsakymo nepridedame.

Visais kilusiais klausimais galima kreiptis elektroniniu paštu tobula@info.eu ar telefonu +370 601 10901


PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

Jei esate nepatenkinti Jums pristatytų prekių kokybe, pristatytos ne visos ar ne tos prekės, kurios buvo užsakytos, per 24 val. nuo užsakymo gavimo galite kreiptis el. paštu tobula@info.eu arba telefonu +370 601 10901.


Remiantis LR Civilinio kodekso 6.228 nuostatomis nekeičiamos ir negrąžinamos kokybiškos prekės:

Supakuotos prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gautos pirkėjo, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga
arba nėra tinkamai supakuota, mes turime teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Prekės keičiamos ar grąžinamos tik iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą.

Pinigai už grąžintas, nepristatytas ar nekokybiškas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo skundo pateikimo.

Pristatymas į Kuršių Neriją ir už Lietuvos ribų:

Susisiekite su mumis tobula@info.eu, susitarsime dėl siuntimo sąlygų. Siuntimo kaina priklausys nuo mūsų partnerių pasiūlymų.


ATSISKAITYMAS

Tobula.eu už parduodamas prekes galite atsiskaityti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Pasirinkite atsiskaitymo būdą per Paysera ir pasiekite atsiskaityti per el. bankas - „Swedbank“, SEB bankas, DNB bankas, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske Bank“, „Citadele“ bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas.

Ačiū, kad perkate!